Duben 2012

Fotky ze svateb

30. dubna 2012 v 14:27 | nika

a66a128e9e2dd2960f80b3ad939cd1bc.jpg

308bdfda02e22732498bf2d5306ffd0a.jpg

Mashable: 25 nejvíce následovaných lidí na Instagramu

30. dubna 2012 v 14:25 | nika
Web Mashable udělala seznam 25-ti nejvíce následovaných celebrit na Instagramu. Už víme, že Sel je třetí nejvíce následovaná osoba a na tom se nic nezměnilo :) Kdyby vás zajímaly všechny pozice, tak jsem vám seznam přepsala. Je tam třeba i Barack Obama nebo Starbucks:)
1. Justin Bieber
2. Kim Kardashian
3. Selena Gomez
4. Taylor Swift
5. Kendall Jenner
6. Kylie Jenner
7. Rihanna
8. Zooey Deschanel
9. Barack Obama
10. Snoop Dogg
11. MTV
12. Rob Kardashian
13. Wzi Khalifa
14. Chris Brown
15. Starbucks
16. Lauren Conrad
17. Trey Songz
18. Alicia Keys
19. Ryan Seacrest
20. Jenna Marbles
21. Kat Von D
22. Cody Simpson
23. Jessica Alba
24. Pink
25. Jason Mraz

Natáčení The Getaway

30. dubna 2012 v 14:24 | nika
Objevila se zpráva, že Sel už zítra bude odlétat do Bulharska, kde bude natáčet svůj nový film, The Getaway!:) Cesta do Konga, která se měla původně uskutečnit tento měsíc se tedy asi přesouvá, ale určitě bude:) Možná až Sel dotočí film, tak rovnou poletí do Afriky, bude to mít i blíž. Jsem ráda, že Sel bude zase nějakou chvíli v Evropě a bude nám časově mnohem blíž:) Navíc je to takový hezký pocit, že není někde za oceánem, ale je poměrně blízko, když to srovnáte s Amerikou:) Navíc se moc těším na ten film a všechny fotky, které z Bulharska budou.


V Disneylandu, Anaheim, 28.4.2012

30. dubna 2012 v 14:22 | nika
Sel se včera po delší době opět viděla s Jennifer Stone!:) Společně s přáteli a rodinou totiž vyrazila do Disneylandu v Los Angeles.

loading

Selena Gomez: Dievčenská noc s koláčikmi, tentoraz bez Biebera

30. dubna 2012 v 14:20 | nika
Selena Gomez: Dievčenská noc s koláčikmi, tentoraz bez Biebera
Dievčatá občas potrebujú čas na dievčenské veci, ku ktorým ich priatelia nemajú prístup. Aj spevácke superhviezdy ako Justin Bieber majú vstup zakázaný! Speváčka Selena Gomez pozvala svoju najlepšie kamošky, medzi ktoré ráta aj country speváčku Taylor Swift, aby spolu strávili noc.
Fotografie, ktoré prostredníctvom aplikácie instagram Selena zverejnila, naznačuje, že to bol večer, aký by rád strávil každý. V elegantnom byte, v jemnom šerosvite stolných lámp sa mladé grácie venujú tancu, ktorý Taylor sprevádza nežnou hrou na ukulele. A Selena podáva koláčiky, ktoré práve vytiahla z rúry. Alebo nákupnej tašky.
"Pretože každý potrebuje najlepšiu kamarátku, čo krásne spieva, ďalšiu čo si s vami zatancuje a ďalšiu čo počúva," znel Selenin komentár. "Och a koláčiky... Koláčiky!"
O hĺbke priateľstva Seleny a Taylor, ktorým fanúšikovia vymysleli spoločné meno "Saylor", vypovedá aj Selenina príhoda, ktorú rozpovedala moderátorovi Ryanovi Seacrestovi. "Prechádzala som kedysi veľmi ťažkým rozchodom.
Prišla ku mne domov neskoro v noci a zaklopala. Otvorila som a ona tam stála s dvoma veľkými taškami plnými fastfoodu, snickersiek a malinovky. Povedala, že odteraz sa už môžeme na rozchody tešiť, pretože tá druhá sa vždy poponáhľa a prinesie fastfood! Je veľmi milá, som šťastná, že je v mojom živote," padali úprimné slová.
Taylorina óda na Selenu je to isté v ružovom: "Je dôveryhodná, nikdy neodsudzuje a vie načúvať. Priatelíme sa štyri roky a prešla si so mnou toľkým, že ju takmer môžem považovať za sestru."
Koláčikové večierky sú super, Justin by ale mal byť ostražitý. Akonáhle sa koláčiky zmenia na fastfood, má problém!

A Year Without Rain ukradnuty!

30. dubna 2012 v 14:18 | nika
Selena byla nařčena a také údajně obžalovaná z toho, že refrém z A Year Without Rain byl ukraden z jedné starší písničky. Selenu žaluje hudební skupina Luce, který v roce 2005 vydala píseň 'Buy A Dog', z které je prý refrén ukraden. Luce řekli, že Selenina píseň, kterou napsala Lindy Robbins a Toby Gad je " prakticky totožná" jako jejich píseň z alba 'Never Ending'. Lindy Robbins i Tobyho Gada tedy žalují stejně jako Selenu za porušení autorských práv. Chceli ju žalovať o 1 milion dolarov. Mne sa ale tato pesnička vobec nezda rovnaka.

Pesničku si mozete pozret kliknutim na spravu:)

Holiwood Life anketa

30. dubna 2012 v 14:14 | nika
Na stránkách Hollywood Life je anketa, kdo by si zasloužil získat titul nejlépe oblékaná žena světa - Selena nebo Kristen Stewart. Pro svou favoritku můžete hlasovat TADY :)


Selena rozpráva o svojom novom obrázku na Facebooku a Twitteri

29. dubna 2012 v 10:35 | nika
Ako už sme oznámili minulý týždeň, Selena si každý deň zvolí jednu z fotografií zaslaných od fanúšikov pre kampaň #SahelNOW ako jej profilovú fotografiu na Facebook a Twitteri. Pozrite sa, čo napísala o výbere tento týždeň:
Facebook
EN: Thanks to all my fans who support @UNICEF USA and kids in the #SahelNOW with their pics! There were so many great ones this week, but Jessica K. got the most likes and shares. Congrats! Check out the top 5 winners in my cover photo and all the entries here.
SK: Vďaka všetkým mojim fanúšikom, ktorí podporujú @UNICEF USA a deti v #SahelNOW s ich fotkami! Tam bolo toľko skvelých fotiek tento týždeň, ale Jessica K. dostala najviac likeov a zdielaní. Gratulujem! Pozrite sa na 5 najlepších fotiek, ktorí sa stali víťazmi mojej profilovej fotky a všetkým tu ďakujem za účasť.

Twitter
EN: Thx to all my fans pics for @unicefusa & kids in #SahelNOW! @gomezlovatoarmy got the most likes. She's my icon 2day!
SK: Ďakujem všetkým svojim fanúšikom, ktorí poslali fotky pre unicefusa a deti v #SahelNOW! @gomezlovatoarmy dostal najviac likeov. Je to moja profilová fotka na 2 dni!

Promo fotka*3

28. dubna 2012 v 18:10 | nika
Byla zveřejněna nová oficiální promo fotka pro Selenin parfém 'Selena Gomez':)

loadingRozhovor pro myStyle

28. dubna 2012 v 18:09 | nika
Vysněný projekt: " Netušila jsem, co všechno se musí dělat při tvorbě parfému! Miluju parfémy. Doma jich mám přes 20 a když jsem byla mladší, dostávala jsem deluxe parfémy Mary Kate a Ashley Olsen každé Vánoce. Měla jsem je všechny, takže to bylo vždycky něco, co jsem chtěla udělat a našla jsem si na to nejlepší tým. "
Fanoušci, kteří pomáhali při tvorbě: " Sedla jsem si na tři hodiny a očuchala každou složku, kterou jsem mohla použít při tvorbě vůně. Zúžili jsme to na 20 a pak se zapojili moji fanoušci. Po celé měsíce jsme dělali online kampaň a moji fanoušci dávali věci dohromady, takže jsme z nich nakonec vybrali 12 z celého světa a ti pak za mnou přiletěli do New Yorku. Měli jsme tři různé lahvičky a očuchávali jsme ke každé vůni a oni mi ji pomohli vytvořit. "
Vůně parfému: " Popisuju to jako 'mňam'. Je to romantické. Není to přehnané. Jednoduché! "
Selenina máma o parfému: " Mojí mámě se to oprávněně líbí. Je ke mě tak upřímná - řekne mi, co se jí nelíbí na mém oblečení nebo na šatech, které jsem si oblékla, ale můj parfém má každý den. Takže, chtěla jsem se ujistit, že je to něco, co můžou nosit všichni a proto není má fotka na lahvičce. Chtěla jsem, ale by to o vůni. "
O lahvičce: " Lahvička byla ta nejtěžší část, protože jsem chtěla, aby byla vysoká. Mám ráda fakt, že vyčnívá, protože já jdu každé ráno k té nejvyšší lahvičce. Design je skoro jako šaty, takže to reprezentuje mě na červeném koberci. Rty nahoře jsou zábavné! Dělá to víc mladší a můžete si s tím hrát. Když se nudím, hraju si s věcmi, takže si myslím, že je to perfektní. "
Taylor Swift o parfému: " Ovoněla můj a zamilovala si ho, což je úžasné, protože je dobré mít její souhlas. "
Justin o parfému: " Justinovi se to velmi líbí. Všechno co dělám, je něčím inspirované, ať už je to on, moje rodina nebo moji fanoušci. Ve všem co dělám je kousek mě. "
Filozofie stylu: " Klasický. Vždycky mi jde o pohodlí. Miluju, když dělám pohodlné a cenově dostupné věci pro všechny, ale zároveň nejsou proto, aby se člověk oblékal pro lidi. Prostě se oblékáš pro sebe. "
Letní styl: " Mám hodně ráda kraťase. Nemám v létě ráda těsné věci. Je moc horko, takže mám ráda volné věci. "
Nejoblíbenější návrháři: " Marchesa a Christina Cota. Jsou velmi ženské, krásné a volné. "
loading