Květen 2012

Falling Down ve španělštině

1. května 2012 v 18:13 | nika
Edgar Cortazar prozradil na Twitteru, že Selenin debutový singl Falling Down bude taky nazpívám ve španělštině!:) Napsal, že se jmenuje Tienes Que Cambiar. Upřímně mě nepřekvapuje, že přeložil i Falling Down, protože jsem se ho jednou ptala, co je jeho nejoblíbenější písnička od Sel a on odpověděl, že zrovna Falling Down:) Kromě Falling Down taky řekl, že bude ve španělštině i Naturally a Hit The Lights:) Už se těším:)

!KOPIROVAT IBA ZO ZDROJOM!

Tričko Spring Breakers

1. května 2012 v 18:12 | nika
James Franco, herec ze Spring Breakers, zveřejnil fotku trička s fotkou holek z natáčení:)

loading

!KOPIROVAT IBA ZO ZDROJOM!

Selena pro MTV

1. května 2012 v 18:11 | nika
Další část Selenina rozhovoru pro MTV, tentokrát mluví o Spring Breakers:) Na video sa mozete pozriet TADY :)!KOPIROVAT IBA ZO ZDROJOM!

Complex žebříček

1. května 2012 v 18:09 | nika
Stránka Complex.com udělala svůj žebříček nejvíc sexy hudebnic mladších 25-ti let. Sel se umístila na 10. místě.:)
10. Selena Gomez
Věk: 19
Gomez je pravděpodobně jediná Disney popová princezna, na kterou můžeme být opravdu pyšní. Kromě hlavní role v seriálu oceněného cenou Emmy, Kouzelnících z Waverly, Gomez si vybudovala sólovou kariéru udržovanou jejími věrnými fanoušky, pro které je vzorem od jejího začátku na Disney. Ve skutečnosti, zpěvačka, která stojí za platinovými hity Naturally a Who Says, je nepochybně teen princeznou s jejím přítelem Justinem Bieberem jako princem.

!KOPIROVAT IBA ZO ZDROJOM!

Zoe Saldana o Seleně

1. května 2012 v 18:08 | nika

Latinské herečky a modelky, Zoe Saldany, se v jednom rozhovoru zeptali a otázku týkající se Seleny. Myslím, že odpověděla krásně.
Reportér: Nevím, jestli jste slyšela, že Seleně Gomez bylo vyhrožováno smrtí. Jako latinská žena, jako radu byste jí dala?
Zoe: " Myslím, že člověk musí být velmi opatrný. A mám pocit, že je důležité, aby si fanoušci a lidé pamatovali, že i když je někdo slavnější než jiný člověk, pořád je o lidská bytost a zaslouží si mít soukromí a respekt. Je ale jasné, že bezpečnost je to nejdůležitější. "
!KOPIROVAT IBA ZO ZDROJOM!