From You*2

31. května 2012 v 15:36 | Nika* |  FROM YOU FROM ME
Mam tu prispevok od mojej AFFS laudi♥ - oh-sgomez Web ktora my poslal clanok ohladom Justina
nie je to sice o Sel ale je velmy zaujimavy tyka sa totiz incidentu z paparazzmi:)
Justinu Bieberovi hrozí až půl roku vězení

Po rvačce s fotografem má mladý zpěvák nemalý problém.
Nečekaná víkendová potyčka v kalifornské Casablance by mohla mít pro teen idola Justina Biebera vážné důsledky. Co se přesně stalo? Justin byl se svou přítelkyní Selenou Gomez na procházce a měl už plné zuby dotěrného fotografa, kterého se jim nedařilo setřást. Navíc se sním dostal do potyčky kvůli tomu, že mu zablokoval auto, a mladý pár tak nemohl dojet. Justin ho tedy odstrčil a surově povalil na zem.
Napadený fotograf neváhal zavolat policii a celý incident ohlásit. Podle německého listu Bild dokonce musel strávit nějaký čas v nemocnici.

Policejní vyšetřování zatím stále probíhá, vše je v rukou policie a okresní prokuratury v Los Angeles. Zřejmě budou mít snahu vyřešit ho co nejrychleji, vzhledem k velkému mediálnímu zájmu. Policie zatím případ vyšetřuje jako přestupek ublížení na zdraví a hledá svědky celé události.

Justinovi asi nepřilepší, že se na místě choval agresivně, i přes přítomnost mnoha fotografů. Neodpustil si ani vulgární gesto.


Jaký trest by mohl Justin za potyčku dostat? Záleží na mnoha okolnostech, včetně rozsahu poranění, která fotografovi způsobil. Také je potřeba zjistit, zda fotograf Justina provokoval a k potyčce ho dohnal svým nevhodným chováním, či zda dokonce musel zpěvák jednat v sebeobraně.

Selena zůstala po celou dobu klidná a nad věcí, dokonce se snažila rozzuřeného Justina zklidnit.

Vše může skončit v lepší míře pokutou, v té nejhorší až půl rokem vězení.

Vzhledem k tomu, že Justin nebyl dosud trestán a neměl žádné problémy se zákonem, vidina jeho uvěznění je naštěstí nepříliš reálná.

Justin se k celé situaci zatím oficiálně nevyjádřil, dokonce se zatím nedostavil ani k soudu, aby podal své svědectví. V okamžiku, kdy mu bylo zasláno předvolání k výslechu, byl totiž v Norsku, kde měl nasmlouvané vystoupení. Momentálně míří na další pracovní akce do Paříže.

Do Los Angeles by ale měl vyrazit co nejdříve. Pokud se bude chovat takto nezodpovědně a nepostaví se k celé situaci co nejdříve čelem, mohl by to soud vnímat jako pohrdání a pak by to pro něj znamenalo i horší trest. Pobyt ve vězení by byl jistě větší zlo, než ušlý zisk ze zrušených koncertů.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama